Rejestracja 2014

FORMULARZ REJESTRACJI


Tymczasem kilka informacji.

Na większość imprez przybądź z dzieckiem / dziećmi.
Są jednak warsztaty, na które zapraszamy bez dzieci. Sprawdź w opisach w formularzu.
Jeśli chcesz zarejestrować jedno dziecko, dwójkę lub więcej dzieci na warsztaty specjalnie dla nich, zarejestruj je oddzielnie. Obok swojego imienia w formularzu wpisz imię dziecka (lub tylko jej/jego imię i nazwisko). Mail podaj swój własny.

Na wszystkie wydarzenia obowiązuje symboliczna opłata. Opłaty wprowadziliśmy z dwóch przyczyn:
1. dzięki zebranym pieniądzom możemy opłacić prowadzących niektóre warsztaty i ich przyjazd do Białegostoku. Większość prowadzących jest z nami na zasadzie wolontariatu. Zależy nam jednak, aby program Dni Bliskości był na wysokim poziomie i zapraszamy instruktorów i wykładowców z całej Polski.
2. doświadczenia z lat ubiegłych pokazały, że na zajęcia bezpłatne średnio 40% rejestracji nie została wykorzystana, a na niektórych warsztatach nawet 80%. Osoby, które lekkomyślnie rejestrowały się na wiele wydarzeń, zabierając miejsca innym zainteresowanym (poza nielicznymi wyjątkami) nawet nie informowały organizatorów o rezygnacji, choćby w ostatniej chwili. Skrajnym przykładem z ostatniej edycji Dni Bliskości 2012 były warsztaty Metody Feldenkreisa: dzięki pieniądzom od sponsorów udało nam się sprowadzić jedyną w Polsce instruktorkę tej metody z Krakowa i opłacić jej bilety. Na każdy z dwóch warsztatów mieliśmy po 8 miejsc, które zniknęły po kilku godzinach od rozpoczęcia rejestracji. Na liście oczekujących mieliśmy dwa razy tyle chętnych, którzy liczyli że uda im się wejść. Udało się jednej osobie z listy oczekujących, a na samych warsztatach było kolejno 3  i 2 uczestników...

Zarejestruj się na dowolną ilość warsztatów przez formularz: FORMULARZ REJESTRACJI
  


Regulamin Dni Bliskości:

  1. Organizatorkami "DNI BLISKOŚCI" w Białymstoku są: Podlaska Zielona Kooperatywa, Stowarzyszenie Kobieteria, Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT, DOULAnia, Akademia Twórczego Rozwoju BEBE.
  2. W "DNIACH BLISKOŚCI" mogą uczestniczyć osoby dorosłe wraz z dziećmi.
  3. Warunkiem uczestnictwa w „DNIACH BLISKOŚCI” jest rezerwacja miejsc na zajęciach poprzez link zamieszczony na stronie internetowej: http://tydzienbliskosci.blogspot.com/p/rejestracja.html oraz wniesienie opłaty jeśli rejestracja dotyczy zajęć płatnych.
  4. Organizatorki zastrzegają sobie prawo do zmian w programie „DNI BLISKOŚCI” z przyczyn od siebie niezależnych (np. niemożność prowadzącej).
  5. W wypadku rezygnacji z udziału w „DNIACH BLISKOŚCI” możliwe jest przekazanie zarezerwowanego miejsca innej osobie. W takim wypadku prosimy o zgłoszenie tego na maila: kobieteria.rejstracja@gmail.com
  6. Prosimy o punktualne przybycie.
  7. Uczestnik/uczestniczka wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku podczas udziału w „DNIACH BLISKOŚCI” w czasie trwania zajęć, po uzyskaniu zgody bezpośrednio przed zajęciami.
  8. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.